Весняна сесія Всеукраїнської природничої школи

Приоднича школаВихованці гуртка «Географ-науковець» (кер. В. Хорошун) ОМЦПО-МАН вдало склали сесію столичної Природничої школи: Кузьменко Анастасія отримала Свідоцтво про закінчення ПШУМ, а Канівець Дарина,  успішно перейшла на ІІ курс.

З 22 по 25 березня 2019 року відбулася весняна сесія Природничої школи учнівської молоді в м. Києві, яку проводив Національний еколого-натуралістичний центр. На захід були запрошені учні з числа слухачів І і ІІ років навчання, які займаються в наукових відділеннях за напрямами: природничий (біологія, хімія) і декоративно-прикладний (народні ремесла, флористика та фітодизайн).

Для учнів І року навчання були проведені лекційні й практичні заняття. Учні ІІ року є випускниками і тому, крім занять, у них були кваліфікаційні іспити (народні ремесла, флористика та фітодизайн) та написання контрольної роботи з базової дисципліни (біологія, хімія), а також конкурс-захист науково-дослідницьких робіт (біологія, хімія). Переможці конкурсу-захисту, які найкраще написали контрольної роботи, отримали право в складі команди Школи брати участь у III (фінальному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в межах секцій наукових відділень хімії та біології, екології та аграрних наук.