Герої сучасності – серед нас

55485995 377671712820119 1831425775010578432 nБогдан Роміо, вихованець гуртка «Історичне краєзнавство» (кер. Альжинська Г.О.) Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді, узяв участь у конференції СумДУ з дослідженням «Олександр Бондар: з Україною у серці». Роміо розповів про життєвий шлях і трагічну долю земляка-охтирчанина. 

28 березня 2019 року в рамках реалізації обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – українці» у Конгрес-центрі СумДУ відбулася V Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої сучасності – серед нас».

Учасники конференції презентували результати пошукової, благодійної, волонтерської діяльності. Учасники конференції були нагороджені грамотами за активну участь.

         Велику вдячність за надання інформації про загиблого охтирчанина та допомогу в підготовці матеріалів для участі у конференції висловлюємо Дмитру Москаленку, товаришу Саші Бондаря, а також Олександру Марущенку, учителю інформатики Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 імені Остапа Вишні, за співпрацю та професійні презентації, після перегляду яких, на конференції вже четвертий рік поспіль ніхто не залишається байдужим до викладеного матеріалу.