Вітаємо призерів фінального ІІІ етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна»

IMG 20181003 144704 1

Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» щороку проводиться з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, ознайомлення з об’єктами заповідного фонду України.

Цього року у фінальному ІІІ етапі Конкурсу взяло участь 123 краєзнавчо-дослідницькі роботи з різних областей України, серед них дослідження вихованців ОМЦПО-МАН, які стали призерами:

IMG 0635 min

ІІ місце за напрямом «З попелу забуття» зайняла пошуково-дослідницька робота з теми «Наші герої в АТО: трагічний серпень 2014 року» пошукової групи «Краєзнавець»  (керівник Альжинська Г.О.);

ІІІ місце за напрямом «Географія рідного краю» посіла пошуково-дослідницька робота з теми «Весняна повінь 2018 року на р. Охтирка. ЇЇ причини та наслідки» пошукового загону «Географ-науковець» (керівник Хорошун В.В.).

ВІТАЄМО ЮНИХ ДОСЛІДНИКІВ ТА ЇХ КЕРІВНИКІВ З ПЕРЕМОГОЮ!