ЕСТАФЕТА «ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА СУМЩИНИ – 49 +»

ЕСТАФЕТА мiс ка рада 1Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Про обласний соціально-освітній проект «Кожна дитина має право» від 15.12.2017 № 718-ОД, з метою виявлення творчого потенціалу педагогічних колективів закладів позашкільної освіти, пошуку інноваційних ідей щодо оновлення змісту навчання та виховання дітей, формування іміджу закладів позашкільної освіти   у 2019  році стартувала естафета  «Позашкільна освіта Сумщини.

  Упродовж 11-17 лютого 2019 року Тростянецький район та  Боромлянська ОТГ передають естафету позашкільникам Охтирського МЦПО-МАН. У цей час вихованці та педагоги   міського центру відвідають заклади загальної середньої освіти вищеназваних територіальних громад, де візьмуть участь у  цікавих та пізнавальних заходах, концертних програмах, майстер-класах, квест-марафонах, спортивних змаганнях.

З 18 по 24  лютого 2019 року КПНЗ «Охтирський міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді» продовжує обласну естафету «Позашкілля Сумщини- 49+».

Програма передбачає проведення заходів для  закладів загальної середньої та позашкільної освіти  м. Охтирки та Охтирського району, Комишанської ОТГ, Чернеччинської ОТГ, Чупахівської  ОТГ, Грунської ОТГ, яким буде передана естафета.

Педагоги ОМЦПО-МАН презентуватимуть роботу за відповідними напрямами.

Науково-технічний напрям  запрошує на  майстер - клас з початково-технічного моделювання  ««Іграшки з паперу» та творчі майстерні з  авіа  та  ракетомоделювання «Ракета  3 –А» (парашут).

Декоративно-ужитковий напрям пропонує творчі майстерні «Дерево символ життя», «Острівець рукоділля», «Ми мудрість вікову в традиціях черпаєм», «Нашої творчості дива», «Особливості вишивки Слобожанщини», «Стрітенські жайворонки», «Виготовлення керамічної іграшки як засіб самовираження творчості вихованців»; майстер-клас «Люблю творити руками».

У туристсько-краєзнавчому напрямі цікавими будуть показові тренування зі  скелелазіння на скеледромі та туристсько-краєзнавчий квест «Шукачі пригод».

Еколого – натуралістичний напрям запрошує на природоохоронну екоакцію «Допоможемо птахам взимку», науково-пізнавальний практикум  «Шалена хімічна  лабораторія», колективну творчу справу (батьки та діти) «Виготовлення солодкого подарунку до жіночого свята» та майстер класи «З відкритим серцем до дітей»,  «Виготовлення листівки в техніці кардмейкінга».

Художньо-естетичний напрям пропонує  педагогічні міні-практикуми: «Види танцювальних елементів народного танцю в процесі розвитку інтересу вихованців до хореографії», «Інноваційні форми та методи викладання хореографії у позашкільному закладі», «Інтеграція різних видів мистецтв при підготовці сценічного номеру», а також цікавий гала-концерт.

Дослідницько-експерементальний напрям представить: дефіле нестандартних занять з іноземної мови, експрес-заняття «Знайомимося з країною Німеччиною»,  вернісаж творчих ідей «Молодь досліджує»,  тренінг  для педагогів «Знайомимося з методикою «Філософія для дітей».

         22 лютого 2019 року в РБК з 12 до 14 години відбудуться Урочистості з нагоди передачі естафети «Позашкілля  Сумщини – 49+».