Слобожанський оберіг

0Юний охтирчанин Шведенко В. став переможцем  обласного конкурсу фотоматеріалів з дослідження регіональних особливостей приготування та подачі українського борщу «Слобожанський оберіг» в межах обласного форуму патріотичних справ дітей і учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці!».

06 грудня 2018 року в Конгрес-центрі навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету відбувся обласний форум патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці!».

Охтирку на форумі представляв вихованець Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді Шведенко В’ячеслав, гурток «Український сувенір», керівник Бабак Л.В.

В рамках форуму проходила робота творчої локації за напрямом декоративно-ужиткове мистецтво, де відбулася виставка світлин та презентація фотоматеріалів з дослідження регіональних особливостей приготування та подачі українського борщу. У святковій творчій майстерні учасники заходу виготовляли ялинкові прикраси в техніці декупаж. Дуже сподобався  музей грошей та екскурсія вулицями обласного центру.

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura