Всеукраїнський осінній колоквіум школярів «Космос. Людина. Духовність»-2018

Чернов Федір та Криницький Павло, вихованці наукових гуртків ОМЦПО-МАН «Історичне краєзнавство» (кер.Литовченко О.О.), «Географ-науковець» (кер.Хорошун В.В.), узяли участь в складі делегації Сумської області у Всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина. Духовність», який традиційно відбувся в місті Ужгород 10-12 жовтня 2018 року. Юні науковці достойно представили Сумщину.

Для учасників була складена цікава, насичена програма, в яку включене різнопрофільне тестування, захист учасниками своїх наукових проектів у восьми секціях: «Космос у лабораторії», «Крізь простір і час», «Твої можливості, людино», «Українці в космосі», «Лицар Духу», «Суперкнига», «Кінець світу», «Краса врятує світ».

За сумою конкурсних завдань Чернов Федір на секції «Українці в космосі» посів 2 місце з роботою «Роль українців, пов'язаних з Охтирським краєм, в освоєнні космічного простору».

 Криницький Павло на секції «Лицар духу» зайняв  3 місце з дослідженням «Прогресивні ідеї Арістотеля основоположника науки про погоду».

Вітаємо юних науковців та їх керівників з першою перемогою в 2018-2019 навчальному році!

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura