Цікаво про екологію

DSC08153-min26 липня завершив роботу профільний оздоровчий табір  екологічного спрямування   «Паросток», який працював з 9 по 26 липня на базі Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді. Протягом табірної зміни було оздоровлено 62 дитини. Метою табору була реалізація таких завдань: змістовний відпочинок та дозвілля спрямований на здобуття екологічних знань та природовідповідального ставлення до довкілля, презентація екологічних проектів, активне пізнання світу,пропаганда здорового способу життя та  харчування, виховання патріотичних почуттів учнівської молоді.

Табірне життя було насичене екологічними іграми,пізнавальними квестами, екскурсіями з вивчення природи рідного краю, дослідженнями та експериментами . Вихованці табору мали можливість під час екскурсій здобути цікаві знання про природу рідного краю, вміння і навички виживання та орієнтування у довкіллі,  екологічні тренінги  сприяли усвідомленню молоддю проблем забруднення довкілля , формували свідому  екологічну поведінку . Різноманітні майстер-класи  з виготовлення листівок, розпису пряників, плетіння з лози, виготовлення  аплікацій з природного матеріалу не залишили байдужими жодну дитину.

У цікавій для дітей формі вихователі табору знайомили дітей з захопливим світом природи, вчили раціональному використанню енергоресурсів та води, правильному відношенню до відходів.

Подорож до Тростянецького дендропарку стала незабутньою пригодою.

Як результат, вихованці табору навчилися створювати власні екологічні проекти; екологічні меседжі,листівки, здобули знання щодо природовідповідного ставлення до довкілля .

На завершення табірної зміни вихованці взяли участь у квесті « Я юннат», де продемонстрували знання отримані знання під час літнього відпочинку. На згадку про табір діти діти отримали подяки та цінні подарунки.

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura