«Віночкова країна»: незабутні враження на ціле літо

40Літо – найвеселіша для дітей пора року, адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги та зустрічі. Стільки всього дивовижного можна побачити, навчитись та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати.

3 думкою про цікаве корисне дозвілля та з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб з  09.07.2018 по 26.07.2018 працював табір з денним перебуванням «Віночок» декоративно-ужиткового спрямування Охтирського міського центру позашкільної освіти-Мала академія наук учнівської молоді.

У таборі працювали 4 загони: «Соняшники», «Маки»,  «Ромашки», «Волошки».

Вихователі постійно піклувалися про створення сприятливих умов для відпочинку дітей, толерантної атмосфери для розкриття творчих здібностей кожного вихованця. Вони проводили систему заходів, яка сприяла активному розвитку особистості вихованця, його громадянської, соціальної активності та життєвої творчості. Готували різноманітні сценарії до виступів на заходах та конкурсах табору, намагаючись допомогти вихованцям проявити свої власні можливості.

Щодня  з дітьми проводилися інструктажі та бесіди:

  • правила дорожнього руху;
  • безпечний шлях з дому до табору;
  • поведінки на вулиці, в громадських місцях, на прогулянці;
  • здоровий спосіб життя;
  • раціональне харчування та правила культури поведінки в їдальні;
  • правила спілкування та взаємодопомога в дитячому колективі.

Оздоровча кампанія «Літо-2018» проходила під гаслом «З Україною в серці». Для вихованців нашого табору було підготовлено безліч цікавих і змістовних екскурсій та свят.

Конкурси, змагання дали змогу дітям показати свої фізичні здібності, сприяли виробленню навичок здорового способу життя, зміцненню здоров’я дітей.

Багато цікавих вражень принесли вихованцям майстер-класи, підготовлені та проведені вихователями.

Сподобалися дітям свята народознавчого характеру: «Українська кухня з давнини – до сучасності», «Обереги українців», «Бабусина скриня», гра-подорож «Бери  здоров’я  від природи в усі пори року», гра-квест «Народні символи України».

 Цікавими та змістовними були екскурсії до музею та  бібліотек міста, де також були проведені заходи народознавчого характеру: «Кринице, кринице, дай води напитись», «Старовинні  гарні речі», віртуальні подорожі у світ гончарства та писанок, година духовності «З вірою в майбутнє» (до Дня хрещення Київської Русі).

Запам’яталася екскурсія до фотостудії  PREMIUM, де діти  під час фотографування відчули себе справжніми акторами.

Працювали гуртки: «Аплікація пластиліном», «Петриківський розпис», «Паперопластика», «Етнолялька».

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura

Вихователі намагалися в усьому бути прикладом для своїх вихованців. Тому самі з радістю приймали участь у різноманітних заходах. Колектив педагогів  табору з денним перебуванням «Віночок» уважно ставився до кожної дитини, піклувався про створення комфортних умов перебування дітей у таборі, створив доброзичливу атмосферу відпочинку.     

Діти отримали масу задоволень, заряд бадьорості та енергії, відновили сили до нового навчального року. 

Батьки щоденно могли ознайомитися з планом роботи табору на інформаційному стенді та побачити творчі роботи дітей. За результатами опитування діти та батьки залишилися задоволені роботою табору.

Вся діяльність  табору була спрямована на формування дружнього колективу дітей.