Підведені підсумки співпраці ОМЦПО-МАН та Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 3 роки

брифінг 127 червня 2018 року педагоги та вихованці Охтирського МЦПО-МАН узяли участь у публічному звіті-брифінгу «Охтирський місцевий центр як друга ланка у системі безоплатної правової допомоги: досягнення та перспективи за 3 роки роботи».

Директор Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тамара Козир розповіла про правові послуги, які можна отримати в центрі та плани роботи на перспективу. Окреслила типові звернення, з якими звертаються громадяни, озвучила кількість доручень, виданих відділу представництва, та навела приклади представлення інтересів громадян в суді.

Спеціаліст центру Марина Лапоног зупинилася на одному із напрямків діяльності – правопросвітництво. Вона зазначила, що за три роки роботи укладено 32 меморандуми про співпрацю з соціальними партнерами. Успішно реалізовано освітньо-виховні проекти: «ЗАКОН ПОНАД УСЕ», «Правова орбіта», «Розуміємо права дитини», «Молодіжна ініціатива з прав людини», «Фінансова школа грамотності», «Правовий марафон».

Методист ОМЦПО-МАН Ольга Литовченко приділила увагу співпраці Охтирського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги та закладів позашкільної та загальної середньої освіти. Юристи центру допомагають манівцям отримати знання з практичної частини, які використовуються для написання наукових робіт. Обопільні зусилля дають змогу молодому поколінню дізнатися про юридичну справу, ознайомитися з роботою правоохоронних органів, суду, відвідувати судові засідання, проводити опитування громадян та брати участь у історико-правових квестах. Висвітлила інформацію про короткотривалу «Літню школу правознавства», що проходила у рамках профільного табору дослідницько-експериментального напряму ОМЦПО-МАН «Юні науковці-2018». 

На публічному звіті Ксенія Суслова, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» ОМЦПО-МАН, розповіла як вона потрапила до Охтирського МЦ з надання БВПД та поділилася першим досвідом співпраці у парі з юристом.

Керівник гуртка «Економіка» ОМЦПО-МАН Юлія Савочка поділилася враженнями від проведеного спільного заходу Охтирського молодіжного центру,ОМЦПО-МАН та Охтирського МЦ «Школи фінансової грамотності».

брифінг брифінг 2