This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Підведені підсумки співпраці ОМЦПО-МАН та Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 3 роки

брифінг 127 червня 2018 року педагоги та вихованці Охтирського МЦПО-МАН узяли участь у публічному звіті-брифінгу «Охтирський місцевий центр як друга ланка у системі безоплатної правової допомоги: досягнення та перспективи за 3 роки роботи».

Директор Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тамара Козир розповіла про правові послуги, які можна отримати в центрі та плани роботи на перспективу. Окреслила типові звернення, з якими звертаються громадяни, озвучила кількість доручень, виданих відділу представництва, та навела приклади представлення інтересів громадян в суді.

Спеціаліст центру Марина Лапоног зупинилася на одному із напрямків діяльності – правопросвітництво. Вона зазначила, що за три роки роботи укладено 32 меморандуми про співпрацю з соціальними партнерами. Успішно реалізовано освітньо-виховні проекти: «ЗАКОН ПОНАД УСЕ», «Правова орбіта», «Розуміємо права дитини», «Молодіжна ініціатива з прав людини», «Фінансова школа грамотності», «Правовий марафон».

Методист ОМЦПО-МАН Ольга Литовченко приділила увагу співпраці Охтирського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги та закладів позашкільної та загальної середньої освіти. Юристи центру допомагають манівцям отримати знання з практичної частини, які використовуються для написання наукових робіт. Обопільні зусилля дають змогу молодому поколінню дізнатися про юридичну справу, ознайомитися з роботою правоохоронних органів, суду, відвідувати судові засідання, проводити опитування громадян та брати участь у історико-правових квестах. Висвітлила інформацію про короткотривалу «Літню школу правознавства», що проходила у рамках профільного табору дослідницько-експериментального напряму ОМЦПО-МАН «Юні науковці-2018». 

На публічному звіті Ксенія Суслова, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» ОМЦПО-МАН, розповіла як вона потрапила до Охтирського МЦ з надання БВПД та поділилася першим досвідом співпраці у парі з юристом.

Керівник гуртка «Економіка» ОМЦПО-МАН Юлія Савочка поділилася враженнями від проведеного спільного заходу Охтирського молодіжного центру,ОМЦПО-МАН та Охтирського МЦ «Школи фінансової грамотності».

брифінг брифінг 2