Вдалий виступ юних раціоналізаторів та дослідників з Охтирки у Києві

IMG 2902-min22-24 травня 2018 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу раціоналізаторських та винахідницьких проектів. За інформацією координатора конкурсу Комендантова В.Ф., відбір на очний етап конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів був як ніколи жорсткий.

Не витримали конкуренції проекти, які повторювали минулорічні, а також ті, в описі яких не було або дуже мало було інформації про практичну спрямованість.

Для участі у фінальному етапі конкурсу були запрошені вихованці гуртка «Географ-науковець» ОМЦПО-МАН (кер. В.В. Хорощун) учениця 9 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Чергінець Валерія з роботою «Туристсько-рекреаційний потенціал Охтирського району», учень 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Криницький Павло з роботою «Осадові породи, до яких приурочені нафтогазоносні родовища Охтирського нафтогазопромислового району, учень 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Моісєєнко Дмитро з роботою «Геологічна робота річки Ворскла на території Охтирського району», учениця 9 класу Охтирської гімназії Роскошна Дар’я з роботою «Розподіл індексу континентальності протягом ХХ-ХХІ століть за даними спостереження на Іванівській дослідно-селекційній станції». Всі роботи були представлені на секції «Науки про Землю».

Постерний захист робіт був  публічний. Всі секції працювали одночасно. За результатами конкурсу Криницький Павло виборов 2 місце. Моісєєнко Дмитро, Роскошна Дар’я, Чергінець Валерія нагороджені дипломами фіналістів.раціоналізатори

У цей же термін відбувся і фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник» для дітей віком 10-11 років у якому взяла участь Линник Зоряна, вихованка гуртка «Крок за кроком до здоров` я» ОМЦПО-МАН (кер. Лиска О.Г.), учениця 6 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Юна дослідниця представляла свою роботу «Вплив біоритмів на фізичну та інтелектуальну діяльність учнів» на секції «Охорона здоров` я» та зайняла 2 місце.

Вітаємо юних раціоналізаторів і дослідників та їх керівників з вдалим виступом та побажаємо подальших злетів.