У прямому ефірі ТРК «Охтирка» підведено підсумки роботи Охтирського МЦПО-МАН за навчальний рік

Студiя  радiо-2  11.05Напередодні Дня науки, 11 травні 2018 року,відбувся прямий ефір ТРК «Охтирка» з педагогами та юними науковцями Охтирського міського центру позашкільної освіти-Мала академія наук учнівської молоді.

У передачі взяли участь заступник директора ОМЦПО-МАН Попова Г.О, методист дослідницько-експериментального напряму Литовченко О.О., керівник гуртка-методист Хорошун В.В.,директор Охтирського краєзнавчого музею Міщенко Л.В., юні науковці закладу.

Попова Ганна Олексіївна, заступник директора ОМЦПО-МАН, розповіла про роботу закладу в 2017-2018 навчальному році, зосередивши свою увагу на результативності участі вихованців та педагогів художньо-естетичного, декоративно-ужиткового, туристсько-краєзнавчого, науково-технічного напрямів у заходах різних рівнів, поділилася планами роботи закладу у літній оздоровчий період.

Педагоги дослідницько-експериментального напряму Литовченко О.О. та Хорошун В.В. розповіли про успіхи юних науковців у обласних, всеукраїнських та Міжнародних інтелектуальних конкурсах, змаганнях, олімпіадах, конференціях.

Лілія Бровач та Линник Каріна, вихованки гуртка «Географ-науковець» познайомили радіослухачів з темами досліджень, з якими брали участь та перемогли у обласному екологічному форумі «Природа – національне багатство України» в м. Суми у квітні 2018 року.

Вихованки гуртка «Економіка» (кер. Савочка Ю.О.) Альошкіна Тетяна та Максименко Олександра, переможці (1 місце секція «Фінанси, грошовий обіг та кредит») ІІ етапу, Тетяна учасник ІІІ етапу, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України поділилися своїм досвідом з дослідження тем щодо економічного стану міста Охтирки, враженнями від конкурсних баталій.

Вихованець гуртка «Історичне краєзнавство» закладу Ткаченко Артем розповів про фінальний етап Конкурсу учнівських робіт МАН в м.Києві, який відбувся з 19 по 23 квітня 2018 року, гостей які вітали та надихали учнівську молодь до конкурсних змагань.

Директор Охтирського краєзнавчого музею Міщенко Людмила Володимирівна повідомила, що цьогоріч День науки припадає на 18 травня.

Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання. Спілкування педагогів, юних науковців та працівників музею є плідним, надихає і дорослих і дітей до нових відкриттів.

Тож на юних науковців Охтирки упродовж 2 останніх тижнів навчального року ще чекають 2 Всеукраїнських конкурси, підготовка до міського Дня науки, який традиційно відзначається на базі Охтирського краєзнавчого музею в перший день відкриття літнього оздоровчого табору дослідницько-експериментального напряму «Юні науковці» ОМЦПО-МАН. У цей же день, в рамках табору, вже п`ятий рік поспіль почне працювати і Літня школа музеєзнавства.