Вітаємо переможців ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

3 етап 2018 119-23 квітня 2018 року в Києві проходив ІІІ фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, в якому взяли участь 1200 юних науковців з усіх регіонів України.

 

Учасників особисто вітали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та інші почесні гості. Учнівська молодь представляла свої дослідження в 64 секціях. У складі команди Сумської області у фінальному конкурсі узяли участь Ткаченко Артем, вихованець гуртка «Історичне краєзнавство» ОМЦПО-МАН (кер. Литовченко О.О.), учень 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3,на секції «Історичне краєзнавство» з роботою «Історія розвитку преси на Охтирщині» та Альошкіна Тетяна, вихованка гуртка «Економіка» ОМЦПО-МАН (кер. Савочка Ю.О.), учениця 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, на секції «Фінанси, грошовий обіг та кредит» з роботою «Роль місцевих податків та зборів у формуванні місцевого бюджету на прикладі бюджету м. Охтирка».

         Конкурс складався з 3 складових: оцінка учнівських досліджень, виконання контрольної роботи з базового предмету, захист наукового дослідження.

67 школярів були нагороджені золотими медалями, «срібло» розділили 194 учасники, а «бронзу» Всеукраїнського конкурсу-захисту заслужили 312 юних дослідників. 

За сумою 3 конкурсів Ткаченко Артем нагороджений бронзовою медаллю та дипломом, Альошкіна Тетяна – дипломом учасника.

3 етап 2018 3 етап 2018 6 3 етап 2018 5

Підводячи підсумки конкурсу гість урочистого фінального заходу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт-учнів-членів МАН України, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчиновзазначив, що «є щось важливіше, ніж диплом або золота медаль. Це – навчитися в житті перемагати». А головне «отримувати насолоду від відкриття!»

Грандіозний концерт ONUKAта вдалі жарти від професіонала своєї справи, ведучого Олександра Педана, були найкращими подарунками усім учасникам під завісу конкурсу.

Тож, кожен з школярів України під час заходу здобув  великий досвід, що назавжди залишиться у дослідницькому житті юних МАНівців і невідомо, на які розробки і розвідки надихне молоде покоління науковців.

3 етап 2018 3 3 етап 2018 4

Щиро дякуємо за співпрацю та допомогу у підготовці учнів до конкурсу директору Охтирського краєзнавчого музею Міщенко Л.В., директорам Охтирських ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Бондаренко С.А., ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Ситнік Т.М., журналістам Охтирщини, працівникам Охтирської міської ради, податкової інспекції, місцевим краєзнавцям!

Вітаємо юних науковців Охтирщини, їхніх керівників з перемогою та бажаємо їм подальших досягнень як у навчанні, так і в житті!