Розвиток творчих здібностей дошкільників з допомогою аплікацій

теремокШМВ 719 березня 2018р. на базі ДНЗ «Теремок» відбулося засідання школи молодого вихователя на тему «Аплікація як засіб розвитку творчих здібностей дошкільників».

Засідання проведено з метою підвищення рівня обізнаності молодих вихователів щодо організації роботи з аплікації з дітьми передшкільного віку.

Під час засідання учасники  школи молодого вихователя переглянули тематичне заняття з аплікації  в групі дітей старшого дошкільного віку на тему «Чарівні птахи» вихователь Овчаренко Т.О., та заняття з аплікації в групі дітей середнього дошкільного віку з використанням нетрадиційних технік на тему «Пробудимо дерева від зимового сну» вихователь Крамаренко І.С.

Слухачі школи молодого вихователя оглянули куточки самостійної художньої діяльності у вікових груп ДНЗ «Теремок».

Керівник школи молодого вихователя Зорич С.А. провела консультацію на тему «Аплікація: технологія та методика». Молоді вихователі активно вступали в обговорення питання щодо використання традиційних та нетрадиційних технік в аплікації.

теремокШМВ 1 теремокШМВ 3

Для учасників школи молодого вихователя  було організовано майстер-клас «Працюємо з папером», де учасники засідання вправлялися у  роботі з папером, удосконалювали свої навички роботи з ножицями,  проявили фантазію, майстерність.

теремокШМВ 4 теремокШМВ 5

Педагогічний колектив ДНЗ «Теремок» створив сприятливі умови для плідної, творчої діяльності кожного учасника.

Засідання школи молодого вихователя  пройшло на хвилі розуміння і зацікавленості, що має важливе значення для професійного зростання молодих педагогів.

теремокШМВ 6 теремокШМВ 8