П'ята таємниця плідної праці

20 лютого 2018 року в Охтирській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів №11 відбувся міський семінар-практикум для вчителів біології з теми «Формування предметних компетентностей учнів на уроках біології». Учасники семінару відвідали урок у 6-А класі на тему «Плоди», який провела Батюк Ольга Григорівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «старший учитель». Протягом уроку шестикласники дізналися про останній, п'ятий етап розвитку квіткових рослин - плід.

Учні мали змогу ознайомитися з особливостями будови плодів, їхньою різноманітністю. Для досягнення мети уроку використовували зразки плодів відомих рослин та фотоколекцію.

У ході проведення уроку Ольга Григорівна продемонструвала присутнім методи формування предметних компетентностей та активізацію пізнавальної діяльності учнів шляхом використання інтерактивних методів роботи та засобів ІКТ («біологічне лото», «віртуальний ярмарок»). Школярі назвали урок надзвичайно цікавим і захоплюючим, а гості семінару – результативним і продуктивним.