This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Численні досягнення легкоатлетів

20190512 124147Охтирські легкоатлети вибороли ІІ командне місце серед юнаків та дорослих на змаганнях чемпіонату Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів серед збірних команд міст і районів, які відбулися 11-12 травня на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка.

В особистому заліку серед юнаків перемогу святкували: Маслюк Нікіта у стрибках у довжину, Гопка Аліна - у метанні списа. Друге місце вибороли: Канівець Максим - з бігу на 400м з\б, Більська Дар’я з бігу на 1500м, Васильченко Владислав у стрибках у довжину. Третє місце посіли: Саєнко Сніжана з бігу на 100м, Більська Дар’я з бігу на 800м, естафетні команди з бігу 100м+200м+300м+400м: Антюх Ірина, Саєнко Сніжана, Більська Дар’я, Гущина Владислава – серед дівчат, Васильченко Владислав, Сахно Сергій , Севідов Віталій, Канівець Максим – серед юнаків.

Серед дорослих  Олександра Лещенко перемогла у метанні диску, Федір Савостьян виборов ІІ місце з бігу на 400м, Ніконенко Антон посів ІІІ місце з бігу на 100м.