Тривають ХХVІІ міські спортивні ігри школярів

IMAG1535-minКросовий біг –  найдоступніший вид легкої атлетики, популярний серед молоді, одне з найбільш поширених легкоатлетичних змагань. Біг проводиться на відкритому просторі, тож свіжий подих лісу й неперервна зміна вражень сприятливо діють на нервову систему, підвищують тонус організму. 28 вересня 2018 року в урочищі Ківшар відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік ХХVІІ міських спортивних ігор школярів.

За підсумками командного заліку серед ЗОШ І-ІІІ ступенів перше місце виборола команда Охтирської гімназії, друге – ЗОШ № 11, третє – ЗОШ № 5. Серед ЗОШ І-ІІ ступенів переможцем стала команда ЗОШ № 9.

 

Футбол – це гра, яка дає чудову можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своєї школи. З 17 по  21 вересня 2018 року на базі військової частини А 0563 відбулися міські змагання з футболу у залік ХХVІІ міських спортивних ігор школярів. Всі команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку. Переможцем стала команда ЗОШ № 1, яка у грі за І місце перемогла команду ЗОШ № 5,  третє місце виборола команда ЗОШ № 11.

Вітаємо переможців змагань, бажаємо успіхів у навчанні та подальших спортивних здобутків!

ozio_gallery_jgallery
Ozio Gallery made with ❤ by turismo.eu/fuerteventura