Калейдоскоп спортивних досягнень

дружба15 вересня 2018 року у м. Дружба відбувся чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002-2004 р.н. Переможцями стали Кіяшко Роман та Науменко Артем.

 Паралельно у м. Дружба відбувся чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2005-2007 р.н. пам’яті загиблих воїнів в зоні АТО при виконанні військових обов’язків полковника О.Аніщенка та капітана М.Савченка.

 

І місце – Чернишенко Іван, Верьовка Софія.

ІІ місце – Поліщук Олександр, Самбур Марія, Верьовка Софія.

ІІІ місце – Книга Кіріл, Грибовод Роман.

 

Кропивницький14-15 вересня 2018року у м. Кропивницький відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків 2005-2006, 2007-2008 р.р.н. в честь Дня військового розвідника.  Перемогу святкували: Колодяжний Єгор, Рогальський Владислав. 3 місце зайняли: Волков Антон, Рогальський Богдан.  

 

бокс15-16 вересня 2018року у м. Суми відбувся відкритий чемпіонат м. Суми з боксу.  Переможцями стали:  Залавський Віталій, Гнітій Олександр. Друге місце зайняли: Залавський Данило, Шелест Владислав, Шелест Станіслав, Калач Максим. 

 

ЗА ВІДВАГУ12 вересня 2018 року у м.Харків відбувся відкритий турнір з дзюдо, присвячений  пам’яті воїна-інтернаціоналіста нагородженого трьома медалями «ЗА ВІДВАГУ»  Кисіля В.О., серед юнаків та дівчат 2007-2010р.р.н. Охтирські спортсмени вдало виступили на цих змаганнях.

Переможцями стали: Вальченко Валерія, Карепенко Іван, Закаблук Денис.

Друге місце вибороли: Кулакова Ангеліна, Смірнова Аліна, Сопітько Ігор, Іванов Роман.

Третє місце вибороли: Резніченко Анна, Руденко Ярослав, Алієв Арсен, Сіняєв Єгор, Сергієнко Іван, Зінчик Ігор, Щербак Данило, Катрич Артем, Лимарь Артем.  

Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів із вдалими виступами та бажаємо їм зростання майстерності та успішних стартів в майбутньому!