Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р.

 

 olvach-d

 

Ольвач Денис

(10 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1),

ІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій 

 shelest-s

 
Шелест Станіслав

(9 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3),

ІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій

shelest-v

 

Шелест Владислав

(9 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3),

ІІІ місце в олімпіаді з хімії

 aloshkina

 

Альошкіна Тетяна

(10 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2),

ІІІ місце в олімпіаді з економіки,

ІІІ місце в олімпіаді з хімії

dihtyar-o

 

Діхтярь Олександра

(9 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1),

ІІ місце в олімпіаді з біології

popova

 

Попова Анна

(9 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11),

ІІІ місце в олімпіаді з біології 

pavlova

 

Павлова Тетяна

(11 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія),

ІІІ місце в олімпіаді з біології
 

 donets

 

Донець Агнеса

(11 клас, Охтирська гімназія),

ІІ місце в олімпіаді з німецької мови

harchenko

 

Харченко Любов

(8 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11),

ІІ місце в олімпіаді з історії  

savustyan

 

Савустян Вікторія

(9 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3),

ІІІ місце в олімпіаді з історії 

tkachenko

 

Ткаченко Артем

(10 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3),

ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури

ІІ місце в олімпіаді з історії

akimenko-v

 

Акименко Валерія

(7 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія),

ІІІ місце в олімпіаді з математики 

dulskyi-d

           

Дульський Дмитро

(8 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія),

ІІ місце в олімпіаді з фізики,

ІІІ місце в олімпіаді з математики 

karpenko-d

         

 Карпенко Діана

(10 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія),

ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови

vlaskov-s

 

Власков Сергій

(9 клас, ЗОШ І - ІІІ ступенів № 1),

ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови

rytikova-o

 

Ритікова Олеся

(9 клас, Охтирська гімназія),

ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови

zaika-v

           

Зайка Валерія

(9 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1),

ІІ місце в олімпіаді з правознавства   

sklyar-m

 

Скляр Марія

(10 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1) 

І місце в олімпіаді з правознавства

chernov-f

 

Чернов Федір

(10 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія),

ІІ місце в олімпіаді з географії

voqchenko-e

 

Войченко Євген

(9 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1),

ІІ місце в олімпіаді з географії

yermolenko-a

          Єрмоленко Анна

(8 клас, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1), 

І місце в олімпіаді з географії